facebook twitter Google Plus
Kanatsız Kuşlar 25. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Kanatsız Kuşlar 25. Bölüm 2. Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Loading...
Kanatsız Kuşlar 25. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Koliba Film'in yeni dizi projesi Kanatsız Kuşlar 25. bölümü ile ekranlara gelecek. Kanatsız Kuşlar'ın yeni bölüm tanıtımını ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Onur yana yakıla her sokak başında Zeynep'i ararken Zeynep Ahmet'ten kaçmak için çabaladığında onu öldürdüğünü düşünür. Onur sonunda Zeynep'i bulur fakat hali haraptır. İçine düştükleri bu zor durumdan bu defa nasıl kurtulacaklardır? Ahmet yaşıyor mu, yoksa öldü mü? Muzaffer oğlunun Nefise'nin evinde olduğunu öğrenince çocuğunu almaya gider. Mert Muzaffer ve Nefise'nin barışmasını sağlamak ister. Emre bu durumu kabullenemez ve yine hırpalanır.


Kanatsız Kuşlar dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kanatsız Kuşlar 25. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kanatsız Kuşlar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kanatsız Kuşlar 25. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum Ejegul

Sizin hepinizi cok seviyorum onur abi seni ayra sevyorum! Kemal abi Nefiseyi sevyomu? Cevabini yzin lutfen!


Anahtar kelimeler: kanatsız kuşlar fragmanı izle, kanatsız kuşlar yeni bölüm, kanatsız kuşlar son bölüm, Kanatsız Kuşlar 25. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kanatsız Kuşlar 25. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kanatsız Kuşlar 25. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kanatsız Kuşlar 25. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kanatsız Kuşlar 25. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kanatsız Kuşlar 25. Bölüm 2. Fragmanı özeti